Tracon, LED-SZK-48-NW, LED szalag kültéri (vízálló IP65) 4,8W / m teljesítménnyel, 180lm, 4000K semleges fehér színhőmérséklettel, 12V DC, 8mm széles, 60 LED/m SMD LED, 120°(Tracon LED-SZK-48-NW)