OSRAM Value LED fénycső, üveg cső, 16W 1800lm 6500K G13, átlagos élettartam: 30000 óra, fényszín: hideg fehér, sugárzási szög: 160 fok, fényhasznosítás: 113 lm/W, kapcsolásszám: 50000, kiváltott hagyományos izzó: 36 W, termék hossza: 1212 mm, termék átmérője: 25,6 mm
Műszaki adatok
| Névleges teljesítmény | 16 W |
| Kiváltott hagyományos izzó | 36 W |
| Fényerő | 1800 lm |
| Színhőmérséklet | 6500 K (meleg fehér) |
| Sugárzási szög | 160 ° |
| Élettartam | 30000 h |
| Kapcsolások száma | 50000 |
| Névleges feszültség | 220…240 V |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető | nem |
| Foglalat | G13 |
| Hosszúság | 1212 mm |
| Átmérő | 25,6 mm |
Előnyök
- átlátszó üveg búra – filament technológia, dekoratív
- foglalat – széles körben kompatibilis
Alkalmazási terület
Általános lakás- és irodavilágítás – nappalik, hálószobák, előszobák, étkezők, folyosók.
Kiszerelés: 25 db
EAN: 4058075817999