OSRAM Star LED fénycső, üveg cső, 7,6W 800lm 4000K G13, átlagos élettartam: 30000 óra, fényszín: természetes fehér, sugárzási szög: 190 fok, fényhasznosítás: 105 lm/W, kapcsolásszám: 200000, kiváltott hagyományos izzó: 18 W, termék hossza: 603 mm, termék átmérője: 26,7 mm
Műszaki adatok
| Névleges teljesítmény | 7,6 W |
| Kiváltott hagyományos izzó | 18 W |
| Fényerő | 800 lm |
| Színhőmérséklet | 4000 K (hideg fehér) |
| Sugárzási szög | 190 ° |
| Élettartam | 30000 h |
| Kapcsolások száma | 200000 |
| Névleges feszültség | 220…240 V |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető | nem |
| Foglalat | G13 |
| Hosszúság | 603 mm |
| Átmérő | 26,7 mm |
Előnyök
- átlátszó üveg búra – filament technológia, dekoratív
- foglalat – széles körben kompatibilis
Alkalmazási terület
Általános lakás- és irodavilágítás – nappalik, hálószobák, előszobák, étkezők, folyosók.
Kiszerelés: 8 db
EAN: 4058075455443