OSRAM SMART+ Matter LED fényforrás (izzó), classic forma, matt plasztik búra, E27 foglalat, 9W, 806lm, állítható (RGB + 2700–6500 K) 3db-os csomag
Az OSRAM SMART+ LED fényforrás classic formával, matt plasztik búrával és E27 foglalattal okos világítási megoldást nyújt. 9W fogyasztás mellett 806 lm fényerőt biztosít.
Műszaki adatok
| Névleges teljesítmény | 9 W |
| Kiváltott hagyományos izzó | 60 W |
| Fényerő | 806 lm |
| Színhőmérséklet | állítható (RGB + 2700–6500 K) |
| Színvisszaadási index (CRI) | Ra 80 |
| Sugárzási szög | 200 ° |
| Élettartam | 20000 h |
| Kapcsolások száma | 100000 |
| Névleges feszültség | 220…240 V |
| Fényerőszabályzóval vezérelhető | nem |
| Védettség | IP20 |
| Anyag | Plasztik |
| Hosszúság | 112 mm |
| Átmérő | 60 mm |
| Tömeg | 40 g |
| Energiaosztály | F |
| Foglalat | E27 |
| Smart technológia | Amazon Alexa|Google Home|Apple Home|Samsung SmartThings |
| Kiszerelés | 3 db / csomag |
Előnyök
- okos vezérlés – applikáción vagy hangvezérlésen keresztül
- RGB színek + fehér – több millió szín
- matt búra – egyenletes, blendmentes fényeloszlás
- energiatakarékos – akár 85%-os megtakarítás (9W váltja ki a 60W-ot)
- 20000 óra élettartam – hosszú, megbízható működés
- E27 foglalat – széles körben kompatibilis
Alkalmazási terület
Okos otthon megoldásokhoz ideális – nappalik, hálószobák, irodák. Applikáción vagy hangvezérlésen (Alexa, Google) keresztül vezérelhető.
EAN: 4099854529801